bg

III Dzień Otwarty Komorników Sądowych

Rada Izby Komorniczej w Poznaniu serdecznie zaprasza na Trzeci Dzień Otwarty Komorników Sądowych, który w tym roku poświęcony jest kwestii alimentów, a odbywa się pod hasłem: Twoje alimenty – nasza wspólna sprawa.

20 listopada, w kancelariach komorniczych w Wielkopolsce i na Ziemi Lubuskiej, w godzinach od 11.00 do 18.00, będzie można uzyskać informacje, co zrobić, gdy były partner unika płacenia alimentów, jak odzyskać zaległe alimenty, jakimi możliwościami dysponują komornicy czy też jaka odpowiedzialność karna grozi za uporczywe uchylanie się od płacenia alimentów.

Ogólnopolski Patronat medialny nad akcją objął Dziennik Gazeta Prawna, zaś lokalnie wspiera nas Radio Merkury oraz TV Wielkopolska.

Adresy kancelarii biorących udział a naszej akcji w pliku do pobrania poniżej.